İran Nakliye ve Taşımacılık

İran Taşıma

İran'a konteyner sevk eden, nakliye ve özel kargo hizmeti veren sayılı yurtdışı nakliye şirketlerinden biri olan lojistik taşımacılığımızla sizlere destek oluyoruz. Her zaman mevcut düzenlemelere uyuyoruz ve böylece İran'ın bir ticaret ortağı olarak güvenli tarafta olmanızı sağlıyoruz.

Nakliye şirketimiz tam olarak bu yeterlilik ve güvenilirliğin yanı sıra lojistiğin sorunsuz bir şekilde planlanması için gerekli bilgi birikimini sunmaktadır.

İran'da Güçlü Ortaklar


İran lojistiğindeki uzun vadeli ortaklık, bu hassas ortamda yerleşik yapıları ve istikrarlı taşımaları garanti ediyor. İran'daki birçok lokasyona kamyon yükleri sunuyoruz ve Tahran gümrük sahalarına ek olarak, İran'daki tüm destinasyonlarda işleme için onaylanmış diğer tüm gümrüklere hizmet veriyoruz;

• Sıvı taşıma
• Proje lojistiği
• hava taşımacılığı
• Deniz taşımacılığı
• Karayolu taşımacılığı

Meaport Lojistik firmamızın yük taşımacılığında en dikkat ettiği hususlardan bir tanesi taşınan ürünlerin hassasiyetle zamanında teslimat konusunda dikkat etmesidir. Teslimatları, hedeflenen minimum sürede gerçekleştirmektedir. Maliyetler hakkında bilgi almak istiyorsanız, herhangi bir yükümlülük altına girmeden bizimle iletişime geçin.