Suriye Nakliye ve Taşımacılık

Suriye Taşıma

Meaport Lojistik olarak Suriye’nin başta başkent Şam olmak üzere, batısından doğusuna, güneyinden kuzeyine kadar tüm sınırları kapsayan nakliyat çalışmalarımızı müşterilerimizin memnuniyeti içerisinde ele alarak, teknolojik alt yapı destekleriyle üst düzey kaliteli hizmet anlayışımızla sürdürmeye çalışmaktayız.Karadan Suriye'deki destinasyonlara odaklanan uzmanlaşmış bir nakliye şirketiyiz. Suriye'ye nakliye için kargo hizmetlerimizin bileşenleri, gümrük işlemleri, web sitemizdeki formaliteler ve taşınan mallar için ithalat düzenlemelerini gerçekleştirmekteyiz. Nakliye sırasında, malların Suriye'deki hedeflerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşması için küresel lojistik ağımızı kullanıyoruz. Suriye taşımacılığı hizmetlerimiz arasında sıvı taşımacılığı, proje lojistiği, hava taşımacılığı, denizyolu ve karayolu taşımacılığı bulunmaktadır.

Uzun yıllar boyunca taşımacılık hizmetleri yapmakta olan firmamız, bu alandaki çalışmaların tamamına hakim olup, yüksek modelli tırlar, deneyimli sürücüleri ve son derece profesyonel operasyon ekibi ile başarılı bir şekilde ilerlemektedir.


Mallarınızı konteyner içinde Suriye'ye veya Suriye'den gönderirken zamandan ve paradan tasarruf edin. Suriye'nin tüm bölgelerinden güvenli taşımalar sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bugün daha fazla bilgi edinin. Suriye'ye hava, kamyon veya deniz yoluyla nakliye ücretleri ve maliyetleri hakkında sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Yardım etmek için buradayız!